24 veebruar 2006

Trenn

Mõnel meist (täpsemalt on hetkel nimekirjas Aadli, Chief ja Jürgen, külalisesinejana ka Sander) on plaanis teha pühapäeva hommikul üks 2,5-tunnine jooksuots. Tempo dikteerivad tugevamad. Treeningpolügoniks on praeguse seisuga valitud Lohusalu ja Keila-Joa kant, algusega Lohusalust, kellaajaks 10.

Kes lugejatest tunneb endas soovi ka meiega ühineda, on samuti oodatud. Andke teada kommentaarides või mõnega meist ühendust võttes ja olge rivis.

8 kommentaari:

peeter ütles ...

Tulin riigipühad ajaks koju koera kusetama küll. Täna olen Saue MV stardis. Kuna edelaraudtee blokib kuni märtsini ja varustab sõitjaid ainult 3 vaguniliste rongidega siis oli plaan minna pühapäva hommikul koju, siis oleks ehk isegi lootust istuma saada rongis.
Pakkumine on aga ahvatlev, ma kahtlen teie tempos natuke. Mõtlen veel selle üle. Jube ammu pole nii pikalt jooksnud küll. Plaanisin tartus või käärikul suusatada pühapäeval nii palju kui keha ja jalad kannavad...

peeter ütles ...

Kule ma uurisin asju ja edelaraudtee tungival soovil saan ma jooksuotsal osaleda aga seda juhul kui tõesti alustatakse kell 10.00 ja juhul kui ei teha üle 2,5h. Mul läheb 14.45 baltast rong tartusse ja ma peaks 13.58 minema sauelt rongi peale. Öelge mulle kas te suudate õigel ajal midagi teha? Kõige tähtsam on se 10.00 alustamine. Või 5 minutit varem. 2.40 võime siis joosta küll!

Erkki ütles ...

On mehi, kes üle kahe tunni põhimõtteliselt ei jookse. Aga 10 algus sobib, eks ma hüppa siis rongilt varem maha.

Jürgen ütles ...

Kui on vaja täpne olla, eks siis tuleb olla. Tule ikka meiega!

Andreas ütles ...

Stardikoht? Üks potentsiaalne koht on Laulasmaa ja Keila-Joa vahel asuv parkla. Siis saab algul joosta Laulasmaa ja pärast K-Joa poole. Mina ise olen ka pigem 2h mees, pigem vähem aga hoogsamalt.
Ettepanek, et saame kokku 9.40 Keila Statoilis siis saame koos minna. Sander, kas vajad küüti?

peeter ütles ...

Ma ei viitsi oma juttu kirjutada praegu. Täna siis 5km vabas tehnikas keila suusaradadel. Ma vihkan suusatamist! lühikesed distantsid tasasel maal pole ikka minu rida. Eriti uisutehnikas. Sellist valu nagu peale sõitu kopsus oli ei taha küll vaenlasele ka. Aega ei tea täpselt, mingi alla 16 minuti natukesele. Aeglane pealekauba. Keila radade miinus on see, et seal pole mägesid ja seega pole 5km peal ühtegi kohta puhkuseks ja terve aja tuleb sõita nii maksimumi pal kui vähegi võimalik.
Vähe sellest tänasest sõidus siis, homme on paaristade! 6x1,2km... Hoidke siis pöialt, homme kirjutan jutu ka äkki!

peeter ütles ...

Minu tõmbas küll lõpus kabjaks. Jalad väsisid jube äära. Huvitav kas seda võib ka häirekellana võtta?

Erkki ütles ...

Igat asja ei saa küll häirekellana võtta, kuigi tähele tuleb panna. Alguses tõmbasid ju kohe rivi pikaks. Vanematel meestel oli tegemist, et järel püsida.