08 veebruar 2007

Suusavõistlus

3. veebruar, Kääriku suusataadion. 10 km. klassikat ühisstardis. Orienteerumiskoondise laagri auhinnavõistlus. Ilm plussis, lumi 15-20 cm. plussis. Määrdemeestel närvid läbi. Võitjal kulus raja läbimiseks 37.30. Võitlus oli vihane, emotsioon vägev.Favoriit näitab etteStart!


Erkki "Estil" Aadli

Päävalmentaja ja Apu Ankka


Võitja koos fänniga

5 kommentaari:

Viivi ütles ...

Aga tulemused???

Anonüümne ütles ...

37:30 ? nõrk ma ütlen mehed, nõrk, määrdemeistrid läksid vist täiega alt või mida te tegite seal rajal :) Sellise ajaga küll ei saa rallit sõita.

Risto Kiilberg ütles ...

A pildid on head, eriti Aadli stiilinäide tõusul :) Pole ajal Kääriku ja sellise ilma kohta ka viga midagi.

peeter ütles ...

suusatamises ei näita aeg midagi!!! heal päeval võib kekkose ka selle ajaga sõita, sellise ilmaga nägu antud jutus oli, oleks see parimas vormis veerpalule ka mission impasso!

Erkki ütles ...

See stiilinäide tõusul on korralik jooksumehe näide - ei pidanud ju. Soojenduse ajal sai mingit määret pandud, mõnusad tropid all. Ühel laskumisel läksin käies allamäge!!! Lisaks pidin peaaegu jalga väänama, sest sellied klotsid olid suusa all. Seega rajale teise määrdega ja see ju ei pidanud. Aga arvan, et isegi korraliku pidamisega oleks korralikud stiilipildid saanud. Kurat suusatada ei oska, joosta ka mitte. Sellepärast käingi metsas kaariga peidus.