20 jaanuar 2006

Turistina Pariisis

Nii, leidsime interneti lõpuks üles, aga kohe lõppeb aeg ära ka, jutt tuleb lühike. Esimene päev õhtuses trennis siis jalg läks, väänasin siis välja, korralik punn üleval. Pilt tuleb järgmise kirjaga, kodust. Aga maastikud on head. Eile läksin maastikule jalutama kaardiga. Õhtul tegin käies tõuse, lõpus proovisin ettevaatlikult joosta. Sai. Aga maastik oli seal kaif, suured kivimürakad, samas pinnas hea joosta. Täna trenniriided selga, jalg kõvasti teibiga kinni ja ettevaatlikult astuma. Kokku tuli korralik 3h päev.

Ja nüüd kõige lõbusam, väljas +11, kohati päike.

2 kommentaari:

Andreas ütles ...

Aadel kurat jalad juba nii pudedad...pead omale korralikud toed ostma. Kas sama jalg, mida väänasid Västeråsis? Ära masendusse vaju, paari nädalaga on terve. Käi hotelli veinikeldrist läbi ja jälle hea olla. Aga ära rohkem seal lollusi tee. Kellega ma siis koos treenin, kui Sul jalad katki. Hoia Roogmal ka silm peal.
Ise olen jätkuvalt Gävles, ilm on meeldivam, kui Eestis. Suusaradasid palju ning tase kõva. Homme teen jooksupäeva. Hommikul plaanis 2km lõigud.

peeter ütles ...

Mina tegin täna esimese jooksu väljas. -22 kraadine ilm süstis minusse piisavalt lootust et saab joosta. 4,1m/s tuul aga vastutuult lõikudel tegi olemise väga hulluks.
Tegelikult pole väga hullugi, kuna Noname'i kvaliteetriided hoiavad keha mõnusalt soojas. Isegi nägu ei näpistanud külm väga. Kreemitasin korralikult sisse ennem. Aga hingamisega on probleeme. 40 minutit jooksin nii, et ma püüdsin minimaalselt hingata. Suu kaudu on külm hingata aga nina kaudu hingates jookseb nina tatti täis kohe. Igatahes mõnus oli joosta...
Esmaspäeval lubab 0- -10 kraadi. Teisipäeval on 10x400m!