05 jaanuar 2013

Aastahitt 2012

Sattusin hommikupudru kõrvale lugema R2 aastahiti tabelit. Tekitas soovi oma edetabel teha.
Läinud aastal kahjuks kodus muusika kuulamine ei õnnestunud ja ainukeseks kontaktiks muusikamaailmaga jäid erinevad raadiojaamad, mida tööl ja kohati ka trennis kuulan. Sellest olenevalt olen R2 väljamaise edetabeliga suhteliselt tuttav. Enamus raadiojaamu lasevad ju samu lugusid olenemata riigipiiridest. Igav. Eesti muusikaga mul kokkupuude puudus. Praktiliselt kõik top 40 lood on tundmatud.
Samas on mul tihe kontakt soome popmuusikaga. Soomlastel on erakordne anne teha maailma kõige halvemat muusikat. Kohati tundub, et nad teevad koguaeg ühte ja sama lugu. Muusikastiile eristatakse vaid kasutatavate instrumentide järgi. Õudne. Enamasti vahetan kanalit, kui soome muusikat tulema hakkab. Siiski leidub ka paremaid hetki. Kindlasti ei suuda ma välja käia top40 nimekirja aga nii kiirelt meenutades võiks välja tuua kolm lugu, mis mulle raadio vahendusel täitsa meeldisid. Ei hakka neid pingeritta panema, järjekord on suvaline!

Esimesena ood kultusjalgrattale Helkama Jopo. Suvehitt!


Täiuslik pop! Kogu album on väga väga  hea!!! Ostke! Varastage!


See oli minu jaoks täielik üllatus. Kust see tuli? Harjavallast!


Kas peaks spordist ka kirjutama?

4 kommentaari:

Timo ütles ...

Pärast Jukolat käisin Itäkeskuses söömas ning istusin Stigi taga. Tema lugu ''Ryyppy'' sobib iga töönädala alustamiseks. Teinekord sõitsin metrooga ning minu vastas istus Jukka Poika, kes tuleb MMile esinema.
Romantilise õhkkonna loomiseks sobib DUO ''Panisin''.

Peeter ütles ...

Mõned vennal lihtsalt on õnne! ma nägin jõululaupäeval mingit kuulsat naist Harku suusarajal aga ei suutnud välja mõelda, kes see oli.

Tõnis ütles ...

Petry Nygårdi Märkää on ka tore laul

Anonüümne ütles ...

Mehed, mida jurate ... Soome musa on ju parim:)

http://www.youtube.com/watch?v=tD6aJHSI4vI

http://www.youtube.com/watch?v=tD6aJHSI4vI

jne.