08 november 2011

Anno 2011

2011 hooaeg on läbi. Õnneks. Ootasin seda lõppu mitu kuud. Haigused murdsid maha. Nauding kadus protsessist ära. Viimased kaks kuud tegin väga vähe. Kohustusliku programmi tegin kaasa ja natuke liigutasin ennast vahepeale ka.
Seoses kahe vigastusega talvel ja sportlikus mõttes olematu hooaja teise poolega treenisin läinud hooajal oluliselt vähem kui varem. See kajastus ka enesetundes pikematel võistlustel. Samas tegin natuke rohkem kiireid trenne kui eelnevatel hooaegadel. Selle tulemusel vähene maht ei mõjunud nii dramaatiliselt võistlustulemusi.
Kui lõppenud hooaeg oli natuke eksperimentaalne siis alanud hooajal kasutan jälle natuke traditsioonilisemat süsteemi. Loodetavasti ei tule ka suuri tagasilööke ning saan takistusteta harjutada tiitlivõistlusteni välja. Kui kõik õnnestub siis peaks tuleval hooajal maht märgatavalt kasvama ja selle tulemusena loodan tagasi pääseda tavaraja rongile. See aasta õnnestus joosta naeruväärselt vähe tavaradu ja kõik väga viletsalt. Tahaksin selle vea parandada.

Tehke trenni, ma teen!

Mõned kuivad faktid läinud treeninghooajast siia lõppu:
539 tundi treeninguid
484 treeningkorda
160 intensiivset treeningut
51 puhkepäeva
140,4 tundi orienteerumist
163 orienteerumiskorda
61 orienteerumisvõistlust
19 öist orienteerumist
1098km orienteerumist
2642 läbitud kontrollpunkti
4 tundi ja 56 minutit vigu
0 tühistamist!
0 katkestamist!
Timo jutu järgi olla see pilt läinud hooaja parimast fotoseeriast. Võta sa kinni. Kaotasin tookord. Mingile jumalast suvalisele töllile.

2 kommentaari:

Timo ütles ...

Tegemist pole suvalise tölliga! Blogilugejad, tutvuge Jaakko Lainega: http://www.delta-suunnistus.fi/index.php/publisher/articleview/frmArticleID/83/staticId/195/. Ja fotoseeria on tõesti hieno.

Timo ütles ...

Lõin endal ka mõned arvud kokku. Sain 126 orienteerumiskorda ja 58 võistlust.