12 jaanuar 2009

Verd ja higi...

Olen saanud fännidelt palju kriitikat, et olen jätnud lubaduse täitmata ja pole lubatud tunde ja kilomeetreid avalikustanud. Eks tõeline staar laseb ikka fännidel natuke oodata.
Jõulude ajal kirjutasin tegelikult pika jutu valmis aga see ei kanna kriitikat ja siia üles ma teda ei pane. Panen siia vaid ühe illustreeriva joonise ja jään ootama järelkaja. Eriti tahaksin kommentaatoritelt teada saada, et mis juhtus minuga nädalal nr 7?
Et kui nüüd veel mõtlema hakata siis heidan lõvidele närimiseks praegu lubatud söömaajast ainult poole, ehk tunnid. Vaatame kuidas reaktsioonid on ja teise poole siis kas söön ise ära või jagan näljastega!

Jõudu ja jaksu!

Ja nüüd ei saa pilti üles laadida. eks teen siis seda esimesel võimalusel. seniks aga lohutuseks üks videoklipp mille võtsime mobiiltelefoniga üles möödunud nädalavahetusel Sihval treenides!

3 kommentaari:

Markus ütles ...

Küll treenib isukalt.

Anonüümne ütles ...

Ja joonis? Selline poolik info tilgutamine on nõme...

Anonüümne ütles ...

Eriti meeldis mulle Seinamäe tõusu ja Pühajärve Puhkekeskuse jooksulindi võrdlus...
Tundide avaldamisel on tõenäoliselt see probleem, et kui aruandlusega valmis saadakse, on vahepeal juba nii palju trenni tehtud, et näidud on vananenud ega kõlba avalikustada. Mis siis muud üle jääb kui oodata aega, millal mahud langeksid...